O mnie

mgr  Monika  Krawiel  -  mgr  DIETETYK

z blisko 10- letnim doświadczeniem w odchudzaniu, dietach             w chorobach i w pracy z Pacjentem

Nazywam się Monika Krawiel. Ukończyłam studia wyższe:  licencjackie oraz magisterskie na kierunku dietetyka na Akademii Medycznej       i Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Pracę magisterską napisałam w Zakładzie Technologii i Towaroznawstwa Żywności UMB.

Tytuł magistra dietetyki otrzymałam w czerwcu 2013 roku. Po ukończeniu studiów pracowałam jako dietetyk oraz doradca żywieniowy w Poznaniu.

Pracując indywidulanie z Pacjentem staram się, aby prawidłowe nawyki żywieniowe zostały ukształtowane na stałe, a nie jedynie na czas trwania diety.

Odpowiedni sposób żywienia wpływa nie tylko na prawidłową masę ciała, to również poprawa stanu zdrowia, lepsze samopoczucie czy zwiększenie odporności organizmu. Chcę uzmysłowić każdemu Pacjentowi, jak wiele może zyskać poprzez racjonalne odżywianie się.

Dietetyka to nie tylko przeliczanie kalorii, obszerne tabele wartości odżywczych czy ustalanie wielkości porcji, to także indywidualne i kompleksowe podejście do każdego Pacjenta, empatia oraz wsparcie osobom, które go potrzebują.

Zdrowie zaczyna się od jedzenia.

Moja wiedza, wykształcenie, wieloletnie doświadczenie, skuteczne diety i wsparcie pomogły osiągnąć wymarzone cele setkom moich Pacjentów.

 

Zapraszam do kontaktu i na wizyty !